Vicky Lema – ‘Iceberg in landscape’ (2018)

Reserve price Not met!

Auction expired without reaching reserve price

Categorie: Tags: , , ,

Titel: Vicky Lema – ‘Iceberg in landscape’ (2018)

Schatting van de expert: 1800 – 1950 euro

Technieken & Materiaal: Olieverf op doek

Afmetingen: 140 x 120 cm

Over de kunstenaar: Vicky Lema (°1983) studeerde schilderkunst aan de School of Arts of het KASK in Gent. Natuur en het menselijk ingrijpen op die natuur is iets wat Vicky Lema fascineert. Wat in relatie of in strijd met de natuur geplaatst kan worden, vormt haar inspiratiebron om te tekenen, schilderen, vorm te geven of performances uit te denken. Ze vertrekt vanuit eigen fotomateriaal of bestaand beeldmateriaal van een bepaalde plek die ze transformeert onder impuls van eigen persoonlijke en kritische gedachten.

‘Ik verdiep me graag in oude reismagazines. De naïeve manier om de natuur als een zeldzaamheid te omschrijven, inspireert me voor mijn tekeningen en schilderijen.’

websiteinstagram Vicky Lema