Sassafras De Bruyn – ‘Linkdier’ (2018)

Winning Bid: 150,00

Titel: ‘Linkdier’ (2018)

Schatting van de expert: 120 – 150 euro

Technieken & Materiaal: Potlood, aquarel, collage op papier 200 gr

Afmetingen: 29,7 x 36 cm

Over de kunstenaar: Sassafras De Bruyn (°1990) studeerde aan Sint Lucas Antwerpen. Ze illustreert en schrijft kinderboeken voor o.a. Lannoo en De Eenhoorn, maar slijpt haar potlood ook voor een waaier aan andere projecten. Zo is ze huisillustratrice voor het Gentse Kinder- en Jeugdtheater Kopergietery, vereeuwigde ze in Iedereen Beroemd (één) mensen hun mooiste herinnering en illustreert ze live een eigen verhaal in het rondreizende Atelier Flexible van Ciné Martiko.

Haar poëtische beelden baden in warme kleuren met een vleugje eigenaardigheid. Weemoed wisselt ze af met humor, zwaarte met tederheid.

WebsiteFacebook Sassafras De Bruyn