Loesdier – ‘blauw’ (2020)

Winning Bid: 150,00

Titel: ‘blauw’ (2020)

Schatting van de expert: 150 – 200 euro

Technieken & Materiaal: Droge naald ets

Afmetingen: 42 x 29,7 cm ingelijst

Over de kunstenaar: LOESDIER (aka Loes Deckers) heeft zich als kunstenares en illustrator verschillende beeldende technieken eigen gemaakt waarmee ze tekent, illustreert, GIF’s maakt, portretteert en print.

Bij een droge naald ets wordt met een kraspen in een zinken of koperen plaat gekrast zonder een satiné (beschermlaagje) aan te brengen. Vervolgens wordt de plaat zonder te zuren gedrukt. Daarom heet de techniek ook ‘droge’ naald (zonder nat zuur). Het effect van een droge naald is een wolligere lijn.

WebsiteInstagramFacebook Loesdier