Koen Vos – ‘Foxx Diary: Day 22’ (2013)

Auction Expired

Auction Expired because there were no bids

Categorie: Tag:

Titel: ‘Foxx Diary: Day 22’ (2013)

Schatting van de expert: 500 – 750 euro

Technieken & Materiaal: Mengtechniek

Afmetingen: 42 x 52 cm (ingelijst)

Over de kunstenaar: Koen Vos (°1960) volgde de opleiding schilderkunst aan de KASK in Gent en was in de jaren ’80 van vorige eeuw stichtend lid van het Gentse kunstenaarscollectief KLEENEX. Ze haalden als collectief een selectie bij de Jeune Peinture Belge (’82) en waren getuige van de inbeslagname van 12 grote schilderijen rond de kruisweg van Christus (’83). In de daarop volgende jaren ’90 was hij stichtend lid van het sociaal-artistieke gezelschap Mon Oeil en leefde en werkte hij voor een aantal jaar in Lissabon. Nadien richtte hij het artistieke speeltje ‘Fake, Foxx & Peggy (FF&P)’ met Jessica van der Wiel evenals de vzw DaDA GagA hAhA met Marc Hoflack op. Thans is hij leraar schilderkunst aan de Academie voor Beeldende Kunst Gent (DKO).

Facebook Koen Vos