Karl Brabants – ‘Cesuur 1’ (2016)

Auction Expired

Auction Expired because there were no bids

Titel: ‘Cesuur 1’ (2016)

Schatting van de expert: 600 – 700 euro

Technieken & Materiaal: Inkjet print op Hahnemühle Photo Rag Matt FineArt papier, montage op dibond, in houten kader, gebeitst, gesigneerd en genummerd

Afmetingen: 60 x 40 cm

Over de fotograaf: Karl Brabants (°1971) studeerde filosofie aan de Ugent, fotografie aan de KASK te Gent en Gezinswetenschappen een het HIG te Brussel. Sinds 2006 werkt hij in de jeugdhulp terwijl hij continu zijn vrij fotowerk uitbouwt.

Over zijn werk schreef Ilse Roman in 2016 “Het heeft iets herkenbaars maar kan ook abstract gezien worden… het is mysterieus. Het is een heel open werk.
Naargelang de stemming zit er iets melancholisch in en ook heel hoopvol. … Krachtig en toch heel kwetsbaar.”

Website Karl Brabants