JanaRoos – ‘Magnolias – Flowerladies’ (2020)

Winning Bid: 130,00

Titel: ‘Magnolias – Flowerladies’ (2020)

Schatting van de expert: 75 – 100 euro

Technieken & Materiaal: Verfijnde aquarel – ecoline – ingesneden illustratie met een toets versgemalen koffie

Afmetingen: 29,7 x 21 cm ingelijst

Over de kunstenaar: JanaRoos is een jonge Belgische modeontwerpster met een voorliefde voor illustraties. Al haar ontwerpen zijn liefdevol met de hand getekend.

Op 13 maart illustreerde JanaRoos haar eerste Flowerlady, een nieuwe uitdaging nadat ze al haar artistieke en culturele projecten in rook zag opgaan. Elke dag inspireerde ze haar op iemands lievelingsbloem, met de intentie om extra kleurrijke schoonheid en liefde te geven en een glimlach te toveren op elk gelaat. Er bloeien al meer dan 60 Flowerladies in haar atelier te Gent, een bloeiend, bloesembos waar ‘verdwalen’ een verlangen wordt.

WebsiteInstagramFacebook JanaRoos